Port Palace Monako

O hotelu

LUXUSNÍ BUTIK HOTEL S PŘÍMÝM VÝHLEDEM NA PŘÍSTAV V CENTRU MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ

Port Palace je jediný butikový hotel Monackého knížectví, který je vybaven elegantními interiéry a vzdušnými, světlými prostory. Nachází se v přístavu, pár kroků od zbrusu nového Yacht Clubu, Casina a nákupní galerie. Hotel Port Palace je vznešené místo, které z horních pokojů a apartmá nabízí úžasný výhled na východ slunce, moře a přístav.

Vyzkoušejte tento nový butik hotel s dostupnými cenami, městskou elegancí, elegantními interiéry a vzdušnými, lehkými pokoji. Hotel Port Palace se nachází v epicentru monackého legendárního Grand Prix a Yacht Show. Zpomalte a přijďte si užít léto i zimu u nás za neuvěřitelné ceny.

 

 S OHLEDEM NA LUXUS A DETAILY. UBYTOVÁNÍ PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ HOSTY.

Vychutnejte si luxusně zařízené pokoje hotelu Port Palace. Jsou opravdovou esejí v pohostinnosti, která nabízí jeden z nejvyšších poměrů koupelnového prostoru v každé kategorii pokojů s průměrným počtem 27% z celkové plochy pokoje. A průměrný povrch místnosti je největší v každé kategorii!

Naším cílem je poskytnout nejlepší možný prostorový zážitek. Umístění našich pokojů a apartmánů s výjimečnou vybaveností dosahuje nejjemnějších detailů. Pojďte se přesvědčit. Mimochodem, všechny pokoje mají výhled na přístav. Žádný jiný luxusní hotel nemůže tak dokonalý výhled zaručit.

 

LUXUSNÍ PROCEDURY A NAPROSTÝ RELAX V LÁZNÍCH, KDE SI ODPOČINE VAŠE MYSL I TĚLO.

Všichni chceme být hýčkáni … Důležitost, kterou Port Palace klade na kvalitu a současný luxus, se také přímo odráží ve wellness centru. Především kosmetické procedury Port Palace jsou personalizované, intimní a jsou založené na relaxaci a pohodlí pro největší potěšení všech hostů Port Palace.

Pro vaše pohodlí nabízí naše lázně rozmanitost relaxačních aktivit, jako je parní lázeň, orientální peeling s černým mýdlem, masáž obličeje. Vychutnejte si masáž a okouzlujte své smysly, zatímco vaše pokožka bude hýčkána tou nejlepší kosmetikou.

Fitness: Překročte své cíle …
Dvě odlišné oblasti pro získání energie, svěžesti a dobrého pocitu. Po odchodu z našeho fitness centra se budete nejen cítit silnější, ale budete mít chuť dělat víc, být víc.

  • Port Palace je zde především, aby vám přinesl nejnovější inovativní styl, servis a inovace.
  • Pokud hledáte dokonalý butikový zážitek, jste na správném místě.
  • Najdete zde Sense of Ease, diskrétní bohatství, které lze nalézt pouze v knížectví.
  • Port Palace má auru, která je vášnivá, mnohem intimnějším prostředím, které se může pochlubit vynikajícím místem v přístavu a výhledem na moře.

Představujeme vzrušující paletu vůní, barev, kontrastní textury a vzrušujících vzorů. Hotel Port Palace je zde, aby odhalil kouzlo Monaka a neodolatelnou moc knížectví.

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Možnost návštěvy kasina
  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

6 + 9 =

Fotogalerie

Lokalita

Hotel