Imperiale Palace Hotel

O hotelu

PŮVODNĚ SÍDLO ŠLECHTICKÉ RODINY, NYNÍ LUXUSNÍ HOTEL PRO NÁROČNÉ

Imperiale Palace Hotel je elegantní vila z 19. století uprostřed zelených zahrad se soukromou pláží a nádherným výhledem na záliv.

V dávných dobách sloužil hotel jako vila se sídlem šlechtické rodiny, nyní je to jeden z nejluxusnějších hotelů v Santa Margherita Ligure. Nachází se na panoramatickém místě ve městě Santa Margherita Ligure, 3 km od Rapally a 5 km od Portofina.

Restaurace s terasou je s výhledem na moře a je nádherným místem pro večeři při svíčkách. V létě se oběd na pláži podává formou bohatých švédských stolů a pochutnáte si na místních specialitách a čerstvých rybách.

NEJLUXUSNĚJŠÍ HOTEL NA CELÉ ITALSKÉ RIVIÉŘE.

Ať je zvolena jakákoliv kategorie pokoje, pobyt v hotelu Imperiale Palace znamená zažít tu samou nádhernou kombinaci původního světového šarmu a současného 5hvězdičkového komfortu. Starožitné nebo stylové kování, skleněné lustry, balkony s výhledem na moře, vlastní mramorové koupelny, štuky a fresky, rámová zrcadla.

89 pokojů na 5 podlažích: 66 dvoulůžkových pokojů a 5 jednolůžkových pokojů, 3 apartmány Imperiale, 15 apartmá typu Junior, klimatizace, wi-fi připojení, minibar, trezor, přímá telefonní linka, barevná televize a rádio.

PŘÍJEMNÝ ODPOČINEK V BAZÉNU, FITNESS, SAUNĚ I LÁZNÍCH

Po celou dobu vašeho pobytu můžete odpočívat na soukromé pláži, nebo v bazénu s mořskou vodou a terasou, která vybízí k opalování. Hotel Imperiale Palace má fitness centrum se saunou, tureckými lázněmi a masážním salonem a moderní konferenční prostory s maximální kapacitou 200 osob.

Imperiale Palace Hotel je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají pohodlí, eleganci a styl, útočiště nabízející služby na vysoké úrovni, blízkost slavných letovisek jako Portofino, Rapallo, Camogli, Sestri Levante a Janov.

Stojí za návštěvu:

Portofino Park

Přírodní park di Portofino se nachází v Ligurii, na severním pobřežím západního Středohoří. Park se stal chráněným územím v první polovině 20. století. Nabízí více jak 80 km stezek, terény stezek jsou vhodné i pro rekreační turistiku.

Palazzo Reale – staré město Janov

Budova, kterou dnes budeme znát jako Palazzo Reale, je velká šlechtická rezidence, která byla v průběhu let skvěle vyzdobena a přidala ji nejen dynastie Savoy v 19. století, ale také dvě velké janovské dynastie: Balbis (který ji postavil mezi 1643 a 1650) a Durazzos (který ji rozšířil od konce 17. a počátku 18. století). Palác je pravděpodobně největší architektonický komplex v Janově ze 17. a 18. století, který si zachoval původní interiéry, a to jak z hlediska pevných (fresek a štuků), tak pohyblivých (obrazů, plastik, nábytku a vybavení).

Palazzi dei Rolli – světové dědictví UNESCO

V souladu s novými architektonickými modely v té době měla Janova šlechta spoustu nádherných paláců navržených a postavených v historickém centru. Množství a velkolepost daly vzniknout zvláštnímu aristokratickému obytnému systému, formalizovanému v roce 1576 vyhláškou Senátu, která vydala oficiální seznam bytů (Seznam veřejných bytů, také známý jako Rolli) a uznává jejich jedinečnou hodnotu. Stejný výnos přiměl majitele domů, aby se střídali v hostování státních návštěv, při absenci královského paláce. Hostitelské obydlí byly vybírány podle důležitosti hostujícího hosta: čím vyšší je ušlechtilá hodnost hostů, tím víc je luxusní dům, který byl obýván.

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

13 + 12 =

Lokalita

Hotel