Hotel Punta Est

O hotelu

 MINUTU CHŮZE OD PLÁŽE NA JEDNOM Z NEJLEPŠÍCH MÍST FINALE LIGURE!

Co by kamenem dohodil, kousek od pláže, v městečku Finale Ligure je překrásný hotel Punta Est. Původně vila z 18. století, která byla letním sídlem skladatele a hudebníka Scala z Milána. Je to víc než jen hotel, je to skrytý svět mimo zbytek pobřeží … Je to zvláštní místo, které si zachovalo kouzlo starověké Ligury a nabízí svým hostům kvalitu středomořského života, eleganci a relaxaci…

Vila je postavena ve velkém parku s výhledem na pláž, zasazena mezi impozantní borovice, exotické rostliny a palmy různých druhů. Stinné cesty a velkolepé schodiště spojují široké panoramatické terasy s romantickými koutky k rozjímání.

 

POKOJE A APARTMÁNY: KAŽDÝ JE JINÝ, ABY BYL KAŽDÝ PRO VÁS JEDINEČNÝ

Všechny pokoje mají výhled do stinného parku a na moře, pro intimní a romantické chvilky. Vždy se od sebe liší, každý pokoj je jedinečný s jeho zvláštními charakteristikami. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, ventilátorem, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, minibarem, WI FI.

Pokojová služba 24h / 24h.

 

WELLNESS & PŘÍRODA: VŠECHNY ZPŮSOBY RELAXACE

Relaxace a pohoda v jeskyni: jedinečné kouzlo a zážitek! V dřevěných nebo žulových vanách si vychutnáte relaxační koupel v opravdu kouzelném prostředí. Toto zvláštní místo a tato služba jsou k dispozici všem hostům, ale dítě musí vždy doprovázet odpovědný dospělý. K dispozici je bazén vyhřívaný slanou vodou.

Z restaurace, do bazénu, snídaně, bar, solárium a masáže, tajemná jeskyně … využití různých služeb vede k průzkumu různých možností hotelu Punta Est a pokaždé je co objevovat! Smyslový zážitek pro některé, opravdový lék na duši pro druhé.

MASÁŽE
Využijte zkrášlení těla. Odpočinout si můžete i v soláriu, samozřejmostí jsou masáže a kosmetické procedury.

OLIVOVÝ HÁJ HOTELU PUNTA EST
Starobylé olivové háje sousedící s hotelovou zahradou jsou součástí hotelu Punta Est. Po zimě se staré stromy vracejí ke své nádheře a organická zeleninová zahrada našla své místo mezi olivovníky.
Naši kuchaři nabízejí hostům extra panenský olivový olej a typickou zeleninu naší oblasti. Ochutnejte drahocenný koutek Ligurské země.

 

VŠECHNY VÝHODY VYHRAZENÉ JEN PRO VÁS.

Kvalitní dovolená a relaxace jsou vyhlídky, které nabízíme hostům: rekreační místnost, bazén, solárium, klid velkého lesoparku… Všichni zaměstnanci jsou ochotní a rádi vám se vším poradí, pomohou a udělají maximum pro vaší spokojenost.U nás zažijete originální a autentickou dovolenou.

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

Mám zájem o nabídku dalších služeb

13 + 4 =

Lokalita

Hotel