Hotel Foresteria Golf Club Garlenda

O hotelu

V ÚDOLÍ LERRONE, UPROSTŘED NEJKRÁSNĚJŠÍHO ÚDOLÍ, S VLASTNÍM BAZÉNEM A 6085m DLOUHÝM GOLFOVÝM HŘIŠTĚM

Golf Club Garlenda byl založen již v roce 1964. V blízkosti turistických a historických zajímavostí je ideálním místem na dokonalou dovolenou, která spojuje golf a další zábavu pro celou rodinu.

Hotel se nachází v údolí Lerrone, které je jedním z nejkrásnějších a nejmalebnějších údolí Ligurského vnitrozemí. Uprostřed starých olivových hájů a borových lesů. Hotel má vlastní bazén obklopený přírodou a je k dispozici členům a hráčům, kteří si tak mohou vychutnat relaxační chvilky. K dispozici je i posilovna a využití služeb tureckých lázní.

LUXUSNÍ GOLFOVÝ HOTEL NABÍZÍ DOKONALÝ ODPOČINEK, RELAXACI A POŘÁDNOU PORCI GOLFU.

Blízkost moře a zelené ligurské kopce obklopující Foresteria z něj dělají místo klidu a relaxace, které se nachází mezi golfovými hřišti. Hotel má také nádherný bazén, kde si můžete vychutnat nádherné chvíle v přírodě.

Pokoje v hotelu disponují minibarem, kabelovou / satelitní TV a zařízením pro přípravu čaje a kávy. Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí a privátní koupelnou.

BAZÉN OBKLOPENÝ PŘÍRODOU PRO NERUŠENOU RELAXACI

Hotel má vlastní bazén obklopený přírodou a je k dispozici členům a hráčům, kteří si tak mohou vychutnat relaxační chvilky. K dispozici je i posilovna a využití služeb tureckých lázní.

Hotel Foresteria Golf Club Garlenda se nachází 10 km od stanice Albenga, na klidném místě. Nabízí restauraci v Ligurské kuchyni, bazén a pokoje ve venkovském stylu se satelitní TV s plochou obrazovkou. V hotelové hale je k dispozici bezplatná Wi-Fi.

Každé ráno se podává kontinentální snídaně formou bufetu. Restaurace se specializuje na místní rybí pokrmy, doplněné o rozsáhlý vinný lístek a domácí dezerty.

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Pobyt zaměřený na golf
  • Osobního trenéra golfu
  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

14 + 6 =

Lokalita

Hotel