Hotel de Paris Sanremo

O hotelu

V CENTRU SANREMO, S VÝHLEDEM NA MOŘE, V BLÍZKOSTI NEJKRÁSNĚJŠÍCH MÍST LIGURIE

Hotel de Paris Sanremo je okouzlující a luxusní 4-hvězdičkový hotel s výhledem na moře. Nachází se ve městě Sanremo v blízkosti Teatro Ariston.

Secesní styl hotelu, který byl postaven již v roce 1897, navrhl Pietro Agosti, architekt a a starosta města San Remo, tvůrce četných děl, včetně ruského kostela  v blízkosti hotelu a Bellevue Palace.

Prestižní hotel, byl otevřen na konci devatenáctého století císařovnou Marií Alexandrovnou, která měla v oblibě dlouhé promenády v přední části hotelu.

ČTYŘHVĚZDIČKOVÝ LUXUSNÍ HOTEL NABÍZÍ 29 OKOUZLUJÍCÍCH POKOJŮ V CENTRU MĚSTA SANREMO

29 apartmá s prostorami šikovně rozdělenými, mají jedinečné detaily, komfortní vybavení, počínaje drahocenným nábytkem, aby bylo zajištěno maximální pohodlí pro hosty.

Každá místnost je věnována italskému nebo zahraničnímu umělci, který má spojení s riviérou, jehož práce uvnitř apartmá byly reinterpretovány umělcem Guidem Giordanem.

Hotel de Paris je ideální volbou pro ty, kteří chtějí objevovat nádherné město a užít si dovolenou v plném stylu a eleganci.

PONOŘTE SE DO KOUZELNÉ ATMOSFÉRY NAŠEHO SPA

SPA dei Flowers Hotel de Paris Sanremo je ideálním místem pro relaxaci a wellness. Naše dvě SPA Suite, SPA a SPA Lily Lotus Flower, se vyznačují různými wellness programy, které vám umožní prožít obohacující zážitek pro mysl a tělo a ducha.

Uvnitř SPA areálu je také kosmetický areál se dvěma místnostmi, z nichž jedna slouží pro masáže pro páry. Objevte všechny naše procedury, aby se zážitek z wellness ještě více prohloubil.

vPokud plánujete další příjezd do Sanremo, jste na správném místě. Hotel de Paris se nachází v centru města, s výhledem na moře a poblíž nejzajímavějších míst Riviera dei Fiori. Objednejte se pomocí formuláře na našich webových stránkách nebo prostřednictvím naší online rezervace a budete mít nárok na následující výhody:

  • Láhev s volnou vodou
  • 10% sleva na lázeňské procedury
  • Snídaně zdarma
  • Bezplatné Wi-Fi

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Svatební cestu dle přání
  • Romantický balíček: romantické večeře s vyhlídkou na golfové hřiště Sanremo, privátní vstup do místního spa,
  • Personal shopper – výlety do Montecarla za nákupy
  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

9 + 4 =

Lokalita

Hotel