[:cs]

Grand Hotel Savoia

O hotelu

GRAND HOTEL SAVOIA NABÍZÍ VŠE, PO ČEM TOUŽÍTE

Grand Hotel Savoia je luxusní rodinný hotel v Janově nedaleko akvária a nabízí luxus pro dospělé i fantastické hřiště pro děti. Grand Hotel Savoia stojí naproti vlakovému nádraží Piazza Principe, jen pár kroků od janovského akvária.

Restaurace Salgari nabízí jídla italské kuchyně a ligurské speciality. V hotelu nechybí ani koktejlový bar a lounge. V soukromé zahradě najdete jedinečné dětské hřiště s pirátskou lodí.

 

KOMFORT V BLÍZKOSTI AKVÁRIA, SPOJENÍ LUXUSU A VÝHODNÉ POZICE.

Atmosféru transatlantické linky můžete zažít v 117 pokojích hotelu Grand Hotel Savoia. Nabízí ideální kombinaci pohodlí, efektivity a velkoleposti.

Vzpomínky na cesty jsou opakujícím se tématem Grand Hotelu Savoia: vzpomínky na vzdálená místa, pocity z cestování a exotické atmosféry. Každý pokoj je nádherně zdobený parketami, má luxusní vybavení, rychlovarnou konvicí a telefon. LCD televizory a kanály Mediaset Premium, bezdrátové připojení WI-FI bez poplatku, minibar, trezor.  Grand Hotel Savoia je ideálním hotelem v blízkosti akvária.

 

VYUŽIJTE SVŮJ ČAS PÉČÍ O VAŠE TĚLO I MYSL A RELAXUJTE V LUXUSNÍM WELLNESS CENTRU

V hotelu Savoia můžete využívat posilovnu a malé wellness centrum La Spiaggia Segreta se saunou, velkou vířivkou a aromaterapeutickými sprchami. K dispozici je také terasa se 2 vířivkami. 

Vířivka
Emocionální sprcha s chromoterapií
Dvojité vodní lůžko
Aromatické soli

Okouzlující koutek wellness a relaxace, kde si můžete užít klid a odpočinek. Zanechte stres každodenního života a obnovte své tělo a mysl. Pro ty z vás, kteří chtějí co největší exkluzivitu a intimitu, můžete si také rezervovat IdroSuite, místo uvnitř „Secret Beach“, kde budete v naprostém soukromí.

Grand Hotel Savoia vám nabízí k dispozici nejmodernější fitness centrum vybavené nejmodernějšími stroji, které vám udělají nezapomenutelnou dovolenou. Vyzkoušejte panoramatické solárium s výhledem na historické centrum Janova!

VYZKOUŠEJTE KVALITNÍ HOTELOVÉ SLUŽBY A SERVIS.

Služby hotelu:

Wi-fi: bezplatné a neomezené připojení wi-fi ve všech pokojích a společných prostorách.
Mediaset Premium je k dispozici ve všech pokojích s bezplatnou zábavou, sportovními, hudebními, dětskými a informačními kanály, italskými i zahraničními.
Garáž: k dispozici je soukromé kryté garážové stání – € 12.00 denní použití – € 25.00 denně.
Ranní snídaně: každý den od 05.00 do 07.00 je k dispozici kout „Early Breakfast“ káva, čaj a chutné sladkosti.
Pokojová služba: Snídaně 07.00 – 10.30 Oběd 12.30 – 15.00 Večeře 19.00 – 22.30.
Restaurace Salgari: Restaurace Salgari je otevřena od 19:30 do hod. 22.30. Chuť, vůně a dary moře se setkávají v sugestivní romantické a pirátské atmosféře.
Trattoria Tralalero: Trattoria Tralalero je otevřena každý den od 12.30 do 14.45 a od 19.00 do 22.30. Vřelá atmosféra vás uvítá a vy ochutnáte tradiční ligurské a janovské pokrmy, od předkrmů až po dezerty.

K dispozici také na vyžádání:
Praní prádla
Dětské posezení
Pomoc při rezervacích turistických exkurzí

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Možnost návštěvy Janovského akvária
  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

5 + 8 =

Lokalita

Hotel

[:en]

Grand Hotel Savoia

About hotel

COURTESY, KINDNESS AND ENTHUSIASM FOR GENOA ALSO MAKE THE DIFFERENCE!

Built in 1897 by Federico Fioroni – founder and first president of the Italian Association of Hoteliers – during the course of its glorious history the Grand Hotel Savoia has welcomed members of the aristocracy and royal families of Italy and Europe, as well as political figures and other celebrities.

Today the Grand Hotel Savoia is a 5-star jewel of hospitality in the centre of Genoa. 

Entering the Grand Hotel Savoia is like stepping back into the past on board a marvellous transatlantic liner sailing for distant shores.

Meeting rooms provided with the most modern equipment, a restaurant serving sophisticated dishes, immaculate service and attention to detail everywhere in the facilities are the elements that distinguish this hotel.

THE CLOSEST HOTEL TO THE GENOA ACQUARIUM. THE PERFECT LOCATION WHERE TO STAY IN GENOA!

The atmosphere full of the adventure and mystery of a voyage by transatlantic liner can be relived in the 117 rooms of the Grand Hotel Savoia, each one different from the others. Amid period prints of distant vistas, drapes and fabrics inspired by the Belle Epoque and souvenirs from travels to exotic places, the rooms and suites at the Grand Hotel Savoia provide an ideal combination of comfort, efficiency and magnificence.

Memories of travels are a recurring theme in each of the rooms of the Grand Hotel Savoia: memories of distant places, sensations of travel and exotic atmospheres. Every room is exquisitely decorated with parquet, marble and glass mosaics and is equipped with air conditioning, kettle, telephone. LCD TV and Mediaset Premium channels, WI-FI connection at no extra charge, mini-bar, safe, making it the perfect hotel near the Aquarium with special offers for families.

Are you leaving for a cruise holiday from Genoa? Grand Hotel Savoia has a special offer for you.

And don’t miss to see the famous Acquarium of Genoa, one of the biggest in the Europe.

A „SECRET BEACH“ IN GENOA INSIDE GRAND HOTEL SAVOIA

Relaxation, sport and indulgence are a practice at the Grand Hotel Savoia, hotel in Genoa with spa.
Discover our Secret Beach and our Fitness Centre but above all indulge yourself in the incomparable relaxation of the hydro-pool on the terrace!

A cocktail with a panoramic view of the Gulf of Genoa will make it a truly unique moment of relaxation!

Jacuzzi
Emotional shower
Water bed double
Essential oils for massage

WEDDINGS & EVENTS

The Grand Hotel Savoia is the ideal venue for company dinners, weddings and receptions in Genoa.

The glamour of a historical building, its central location, its ultra-modern equipment, the top quality service and the large spaces available to guests are its strong points.

The meeting rooms on the Executive floor are highly adaptable and offer various possible layouts for all needs while the foyer terrace affords a stunning view of the port and old town centre.

The natural light filtering through the large windows overlooking Genoa, the terrace with its picturesque night-time lighting and the hydro-pools will make any party unforgettable and the complete separation of the floor from the rest of the hotel will help to make the experience more private.

You can also order:

  • Visit of Janov aquarium
  • Sightseeing flights over Liguria and Costa Azzura.
  • Sightseeing tours on luxury boats. Destination: CORSKA, MEDITERANEO. The length of the tours 2-7 days. By Destination

Demand for accomodation

Other services

15 + 5 =

Locality

Hotel

[:]