Grand Hotel Savoia

O hotelu

GRAND HOTEL SAVOIA NABÍZÍ VŠE, PO ČEM TOUŽÍTE

Grand Hotel Savoia je luxusní rodinný hotel v Janově nedaleko akvária a nabízí luxus pro dospělé i fantastické hřiště pro děti. Grand Hotel Savoia stojí naproti vlakovému nádraží Piazza Principe, jen pár kroků od janovského akvária.

Restaurace Salgari nabízí jídla italské kuchyně a ligurské speciality. V hotelu nechybí ani koktejlový bar a lounge. V soukromé zahradě najdete jedinečné dětské hřiště s pirátskou lodí.

 

KOMFORT V BLÍZKOSTI AKVÁRIA, SPOJENÍ LUXUSU A VÝHODNÉ POZICE.

Atmosféru transatlantické linky můžete zažít v 117 pokojích hotelu Grand Hotel Savoia. Nabízí ideální kombinaci pohodlí, efektivity a velkoleposti.

Vzpomínky na cesty jsou opakujícím se tématem Grand Hotelu Savoia: vzpomínky na vzdálená místa, pocity z cestování a exotické atmosféry. Každý pokoj je nádherně zdobený parketami, má luxusní vybavení, rychlovarnou konvicí a telefon. LCD televizory a kanály Mediaset Premium, bezdrátové připojení WI-FI bez poplatku, minibar, trezor.  Grand Hotel Savoia je ideálním hotelem v blízkosti akvária.

 

VYUŽIJTE SVŮJ ČAS PÉČÍ O VAŠE TĚLO I MYSL A RELAXUJTE V LUXUSNÍM WELLNESS CENTRU

V hotelu Savoia můžete využívat posilovnu a malé wellness centrum La Spiaggia Segreta se saunou, velkou vířivkou a aromaterapeutickými sprchami. K dispozici je také terasa se 2 vířivkami. 

Vířivka
Emocionální sprcha s chromoterapií
Dvojité vodní lůžko
Aromatické soli

Okouzlující koutek wellness a relaxace, kde si můžete užít klid a odpočinek. Zanechte stres každodenního života a obnovte své tělo a mysl. Pro ty z vás, kteří chtějí co největší exkluzivitu a intimitu, můžete si také rezervovat IdroSuite, místo uvnitř „Secret Beach“, kde budete v naprostém soukromí.

Grand Hotel Savoia vám nabízí k dispozici nejmodernější fitness centrum vybavené nejmodernějšími stroji, které vám udělají nezapomenutelnou dovolenou. Vyzkoušejte panoramatické solárium s výhledem na historické centrum Janova!

VYZKOUŠEJTE KVALITNÍ HOTELOVÉ SLUŽBY A SERVIS.

Služby hotelu:

Wi-fi: bezplatné a neomezené připojení wi-fi ve všech pokojích a společných prostorách.
Mediaset Premium je k dispozici ve všech pokojích s bezplatnou zábavou, sportovními, hudebními, dětskými a informačními kanály, italskými i zahraničními.
Garáž: k dispozici je soukromé kryté garážové stání – € 12.00 denní použití – € 25.00 denně.
Ranní snídaně: každý den od 05.00 do 07.00 je k dispozici kout „Early Breakfast“ káva, čaj a chutné sladkosti.
Pokojová služba: Snídaně 07.00 – 10.30 Oběd 12.30 – 15.00 Večeře 19.00 – 22.30.
Restaurace Salgari: Restaurace Salgari je otevřena od 19:30 do hod. 22.30. Chuť, vůně a dary moře se setkávají v sugestivní romantické a pirátské atmosféře.
Trattoria Tralalero: Trattoria Tralalero je otevřena každý den od 12.30 do 14.45 a od 19.00 do 22.30. Vřelá atmosféra vás uvítá a vy ochutnáte tradiční ligurské a janovské pokrmy, od předkrmů až po dezerty.

K dispozici také na vyžádání:
Praní prádla
Dětské posezení
Pomoc při rezervacích turistických exkurzí

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Možnost návštěvy Janovského akvária
  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

3 + 8 =

Lokalita

Hotel