Gran Baita Hotel & Wellness

O hotelu

 KVALITA A KOMFORT S VÝHLEDEM NA MONT BLANC.

Gran Baita Hotel & Wellness je jen 10 minut chůze od centra Courmayeur a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na lanovkou Dolonne. Venkovní parkování je zdarma a pokoje mají bezplatnou Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou.

Pokoje hotelu Gran Baita Courmayeur jsou vybavené minibarem a většina pokojů má balkon nebo terasu, některé s výhledem na Mont Blanc.

Gran Baita Hotel & Wellness má wellness centrum s vyhřívaným bazénem s vnitřními a venkovními prostory, saunou a vířivkou. Můžete si také objednat kosmetické a relaxační procedury.

Restaurace La Sapinière podává pokrmy z údolí Aosta a další národní kuchyně. Nápoje si můžete vychutnat na terase baru s panoramatickým výhledem na pohoří Mont Blanc.

Lázeňské město Pré-Saint-Didier je vzdáleno 15 minut jízdy autem. K mnoha oblíbeným lyžařským sjezdovkám, včetně Val Veny, se snadno dostanete.

 

KOMFORTNĚ ZAŘÍZENÉ POKOJE S FANTASTICKÝM VÝHLEDEM NA MONT BLANC

Pokoje v hotelu nabízejí stylové místo k relaxaci a minibar. Hosté, kteří cestují s rodinou, mohou využít velké pokoje s odpovídajícím vybavením. Vlastní restaurace představuje skvělou možnost pro hosty, kteří dávají přednost stravování v prostorách hotelu. V případě hezkého počasí si hosté užijí jídlo na venkovní terase s krásným výhledem.

 

NÁDHERNÉ WELLNESS NA ÚPATÍ HORY MONT BLANC BUDE JEDINEČNÝM ZÁŽITKEM

Gran Baita Hotel & Wellness nabízí hostům k využití saunu a střešní terasu a také venkovní bazén. Nachází se v ideální poloze na úpatí hory Mont Blanc.

 

VYZKOUŠEJTE KVALITNÍ HOTELOVÉ SLUŽBY A SERVIS.

Luxusní Gran Baita Hotel & Wellness nabízí mnoho nadstandardních služeb jako třeba služby limuzíny. Personál bude vždy nápomocen s rezervacemi nebo doporučí zajímavá místa i restaurace v okolí. Služba expresního odbavení je k dispozici pro pohodlí hostů. Mezi vybavení hotelu patří také kyvadlová doprava zdarma, masáže a 24 hodinová recepce.

K pobytu v tomto hotelu si můžete objednat:

  • Pobyt s lyžováním
  • Vyhlídkové lety nad Ligurií a Costa azzura.
  • Okružní cesty na luxusních lodí. Destinace:  CORSKA,  MEDITERANEO. Délka okružních cest 2-7 dní. Podle destinace

Nezávazná poptávka

SLužby

15 + 6 =

Lokalita

Hotel